Cisco Room Navigator for Wall 25.6 cm (10.1″) 1920 x 1200 pixels LCD White(CS-T10-WM-L-K9=)
SKU:
CS-T10-WM-L-K9=
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Excl. VAT: £1,318.59
Incl. VAT: £1,582.31
Delivery Date:
Monday, May 18
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
1 In Stock
1 In Stock
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Cisco Room Navigator for Wall 25.6 cm (10.1″) 1920 x 1200 pixels LCD White(CS-T10-WM-L-K9=)
SKU:
CS-T10-WM-L-K9=
Description
Cisco Room Navigator for Wall 25.6 cm (10.1″) 1920 x 1200 pixels LCD White(CS-T10-WM-L-K9=)
Cisco Room Navigator for Wall 25.6 cm (10.1″) 1920 x 1200 pixels LCD White
Specifications
| Display | |
|---|---|
| Display diagonal | 25.6 cm (10.1″) |
| Display technology | LCD |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Touchscreen | Yes |
| Touchscreen technology | Capacitive |
| Anti-glare surface | Yes |
| Design | |
| Housing colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| USB port | Yes |
| Performance | |
| Storage capacity | 4 MB |
| Audio | |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in microphone | No |
| Camera | |
| Built-in camera | No |
| Network | |
| Wi-Fi standards | Not supported |
| Bluetooth | No |
| Security algorithms | WPA3, WPA3-Enterprise |
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,1000 Mbit/s |
| Ports & interfaces | |
| USB port | Yes |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Power | |
| Power source type | AC, PoE |
| Input voltage | 100 – 240 V |
| Weight & dimensions | |
| Width | 242 mm |
| Depth | 164 mm |
| Height | 69 mm |
| Weight | 920 g |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Sustainability | |
| Sustainability compliance | Yes |
| Technical details | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Sustainability compliance | Yes |
| Features | |
| Built-in speaker(s) | No |
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “Cisco Room Navigator for Wall 25.6 cm (10.1″) 1920 x 1200 pixels LCD White(CS-T10-WM-L-K9=)” Cancel reply
Buy new:
Excl. VAT: £1,318.59
Incl. VAT: £1,582.31
Delivery Date:
Monday, May 18
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
1 In Stock
1 In Stock
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Cisco Room Navigator for Wall 25.6 cm (10.1″) 1920 x 1200 pixels LCD White(CS-T10-WM-L-K9=)” Cancel reply
Description
Cisco Room Navigator for Wall 25.6 cm (10.1″) 1920 x 1200 pixels LCD White(CS-T10-WM-L-K9=)
Cisco Room Navigator for Wall 25.6 cm (10.1″) 1920 x 1200 pixels LCD White
Specifications
| Display | |
|---|---|
| Display diagonal | 25.6 cm (10.1″) |
| Display technology | LCD |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Aspect ratio | 16:10 |
| Touchscreen | Yes |
| Touchscreen technology | Capacitive |
| Anti-glare surface | Yes |
| Design | |
| Housing colour | White |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| USB port | Yes |
| Performance | |
| Storage capacity | 4 MB |
| Audio | |
| Built-in speaker(s) | No |
| Built-in microphone | No |
| Camera | |
| Built-in camera | No |
| Network | |
| Wi-Fi standards | Not supported |
| Bluetooth | No |
| Security algorithms | WPA3, WPA3-Enterprise |
| Wi-Fi | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,1000 Mbit/s |
| Ports & interfaces | |
| USB port | Yes |
| RJ-45 ports quantity | 1 |
| Power | |
| Power source type | AC, PoE |
| Input voltage | 100 – 240 V |
| Weight & dimensions | |
| Width | 242 mm |
| Depth | 164 mm |
| Height | 69 mm |
| Weight | 920 g |
| Operational conditions | |
| Storage temperature (T-T) | -20 – 60 °C |
| Sustainability | |
| Sustainability compliance | Yes |
| Technical details | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Sustainability compliance | Yes |
| Features | |
| Built-in speaker(s) | No |
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: F8Z274BT
In Stock
Get Instant Price
SKU: UPL-Amp-W
Key Features:
| Brand | Ubiquiti |
| Type | Audio Amplifiers |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 0.0005 |
| RMS power output per channel (4 Ohm) | 260 W |
| RMS power output per channel (8 Ohm) | 130 W |
| Input impedance | 8 Ω |
| Purpose | Home |
| Product colour | White |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Quick start guide | Yes |
| Material | Plastic |
| Cables included | AC |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| AirPlay | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Maximum current | 2.5 A |
| Power source type | AC |
| Width | 217 mm |
| Depth | 236.8 mm |
| Height | 63.7 mm |
| Weight | 2.4 kg |
In Stock
Excl. VAT: £435.40
Incl. VAT: £522.48
Incl. VAT: £522.48
SKU: CS-BAR-T-C-K9
In Stock
Excl. VAT: £2,686.11
Incl. VAT: £3,223.33
Incl. VAT: £3,223.33
SKU: CS-CODEC-EQ-K9
In Stock
Excl. VAT: £9,249.24
Incl. VAT: £11,099.09
Incl. VAT: £11,099.09
SKU: CS-BRDP55-K9
In Stock
Excl. VAT: £13,652.52
Incl. VAT: £16,383.02
Incl. VAT: £16,383.02
SKU: CS-BRDP75-K9
In Stock
Excl. VAT: £22,792.14
Incl. VAT: £27,350.57
Incl. VAT: £27,350.57
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD

Reviews
There are no reviews yet.