Cisco C9200L-STACK-KIT= InfiniBand/fibre optic cable 0.48 m Black, Grey (C9200L-STACK-KIT=)
SKU:
C9200L-STACK-KIT=
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Tomorrow, May 21
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Cisco C9200L-STACK-KIT= InfiniBand/fibre optic cable 0.48 m Black, Grey (C9200L-STACK-KIT=)
SKU:
C9200L-STACK-KIT=
Description
Cisco C9200L-STACK-KIT= InfiniBand/fibre optic cable 0.48 m Black, Grey (C9200L-STACK-KIT=)
Cisco C9200L-STACK-KIT= InfiniBand/fibre optic cable 0.48 m Black, Grey
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.48 m |
| Product colour | Black, Grey |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Packaging data | |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Cable length | 0.48 m |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 0.48 m |
| Package weight | 500 g |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “Cisco C9200L-STACK-KIT= InfiniBand/fibre optic cable 0.48 m Black, Grey (C9200L-STACK-KIT=)” Cancel reply
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Tomorrow, May 21
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Cisco C9200L-STACK-KIT= InfiniBand/fibre optic cable 0.48 m Black, Grey (C9200L-STACK-KIT=)” Cancel reply
Description
Cisco C9200L-STACK-KIT= InfiniBand/fibre optic cable 0.48 m Black, Grey (C9200L-STACK-KIT=)
Cisco C9200L-STACK-KIT= InfiniBand/fibre optic cable 0.48 m Black, Grey
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.48 m |
| Product colour | Black, Grey |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Packaging data | |
| Package weight | 500 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Cable length | 0.48 m |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 0.48 m |
| Package weight | 500 g |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: SFP-H10GB-CU5M-AO
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: FB3M-LCST-020D
Key Features:
| Brand | Ess Cable |
| Fibre Mode | Multimode |
| Fibre Connector | LC - ST |
| Diameter | 3.0mm |
| Fibre Standard | 50µm core, 125µm Duplex |
In Stock
Get Instant Price
SKU: SFP-H10GB-CU3M=
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Fibre Optic Cables |
| Cable length | 3 m |
| Product colour | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Package width | 227.1 mm |
| Package depth | 287.3 mm |
| Package height | 44.5 mm |
| Package weight | 272.11 g |
In Stock
Excl. VAT: £42.55
Incl. VAT: £51.06
Incl. VAT: £51.06
SKU: SFP-H10GB-CU1M=
In Stock
Excl. VAT: £58.77
Incl. VAT: £70.52
Incl. VAT: £70.52
SKU: SFP-H10GB-CU2M=
In Stock
Excl. VAT: £79.01
Incl. VAT: £94.81
Incl. VAT: £94.81
SKU: SFP-H10GB-CU5M=
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Fibre Optic Cables |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Cable length | 5 m |
| Product colour | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable length | 5 m |
| Package width | 227.1 mm |
| Package depth | 287.3 mm |
| Package height | 44.5 mm |
| Package weight | 362.81 g |
In Stock
Excl. VAT: £88.09
Incl. VAT: £105.71
Incl. VAT: £105.71
SKU: JL488A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Product type | InfiniBand & Fibre Optic Cables |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Cable length | 3 m |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Product colour | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Weight | 184.2 g |
In Stock
Excl. VAT: £282.73
Incl. VAT: £339.27
Incl. VAT: £339.27
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD


Reviews
There are no reviews yet.