ASUS LED display 68.6 cm (27″) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black (VA27AQSB)
SKU:
VA27AQSB
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Excl. VAT: £185.98
Incl. VAT: £223.17
Delivery Date:
Monday, May 18
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
2 In Stock
2 In Stock
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
ASUS LED display 68.6 cm (27″) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black (VA27AQSB)
SKU:
VA27AQSB
Description
ASUS LED display 68.6 cm (27″) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black (VA27AQSB)
ASUS VA27AQSB LED display 68.6 cm (27″) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “ASUS LED display 68.6 cm (27″) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black (VA27AQSB)” Cancel reply
Buy new:
Excl. VAT: £185.98
Incl. VAT: £223.17
Delivery Date:
Monday, May 18
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
2 In Stock
2 In Stock
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “ASUS LED display 68.6 cm (27″) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black (VA27AQSB)” Cancel reply
Description
ASUS LED display 68.6 cm (27″) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black (VA27AQSB)
ASUS VA27AQSB LED display 68.6 cm (27″) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: PA24AC
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: CMI-GA241-UK
In Stock
Excl. VAT: £64.40
Incl. VAT: £77.28
Incl. VAT: £77.28
SKU: DELL-MDS19
Key Features:
| Brand | Dell |
| Type | Network Antennas |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Mounting type | Desk |
| Tilt angle range | -5 - 24° |
| Adjustable | Yes |
| Product colour | Aluminium, Black |
| Number of displays supported | 2 |
| Mounting type | Desk |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Maximum weight capacity | 6 kg |
| Maximum screen size | 68.6 cm (27") |
| Height adjustment | Yes |
| Adjustable shelves | Yes |
| Pivot angle | -90 - 90° |
| Swivel angle range | -10 - 15° |
| Tilt angle range | -5 - 24° |
| Product colour | Aluminium, Black |
| Adjustable shelves | Yes |
| Adjustable shelves | Yes |
| Mounting type | Desk |
| Adjustable | Yes |
| Product colour | Aluminium, Black |
| Width | 577 mm |
| Depth | 249 mm |
| Weight | 8.38 kg |
| Package type | Box |
| Package type | Box |
| Lift | 130 cm |
| Depth (max) | 24.9 cm |
| Adjustable | Yes |
| Mounting type | Desk |
In Stock
Excl. VAT: £78.87
Incl. VAT: £94.64
Incl. VAT: £94.64
SKU: PA278QV
In Stock
Excl. VAT: £219.90
Incl. VAT: £263.88
Incl. VAT: £263.88
SKU: 90LM08E0-B01K70
In Stock
Excl. VAT: £381.63
Incl. VAT: £457.95
Incl. VAT: £457.95
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD

Reviews
There are no reviews yet.