HP DADF Rubber (JC86-00083J)
SKU:
JC86-00083J
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Tomorrow, May 20
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
In Stock
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Description
HP DADF Rubber (JC86-00083J)
HP DADF Rubber
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “HP DADF Rubber (JC86-00083J)” Cancel reply
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Tomorrow, May 20
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
In Stock
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “HP DADF Rubber (JC86-00083J)” Cancel reply
Description
HP DADF Rubber (JC86-00083J)
HP DADF Rubber
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: 100-100000045
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: YD3200C5FHBOX
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: YD3400C5FHBOX
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-100000927BOX
Key Features:
| Brand | AMD |
| Product type | Processors |
| Processor generation | AMD Ryzen 5000 Series |
| Processor base frequency | 3.5 GHz |
| Processor manufacturer | AMD |
| Cooler included | Yes |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Processor cache | 32 MB |
| Processor model | 5600 |
| Processor threads | 12 |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Processor boost frequency | 4.4 GHz |
| Processor lithography | 7 nm |
| Processor family | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor cores | 6 |
| Processor socket | Socket AM4 |
| Processor cache type | L3 |
| Package type | Box |
| Memory types supported by processor | DDR4-SDRAM |
| Memory clock speeds supported by processor | 2667,2933,3200 MHz |
| Memory channels | Dual-channel |
| ECC | Yes |
| Non-ECC | Yes |
| Discrete graphics card | No |
| On-board graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Intel® Hyper Threading Technology (Intel® HT Technology) | No |
| Harmonized System (HS) code | 85423119 |
In Stock
Excl. VAT: £115.06
Incl. VAT: £138.07
Incl. VAT: £138.07
SKU: 100-100000063WOF
In Stock
Excl. VAT: £177.39
Incl. VAT: £212.86
Incl. VAT: £212.86
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD

Reviews
There are no reviews yet.