Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit (C9300L-STACK-KIT=)
SKU:
C9300L-STACK-KIT=
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Tomorrow, May 18
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit (C9300L-STACK-KIT=)
SKU:
C9300L-STACK-KIT=
Description
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit (C9300L-STACK-KIT=)
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.5 m |
| Data transfer rate | 320 Gbit/s |
| Product colour | Black, Grey |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Technical details | |
| Cable length | 0.5 m |
| Data transmission | |
| Data transfer rate | 320 Gbit/s |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 0.5 m |
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit (C9300L-STACK-KIT=)” Cancel reply
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Tomorrow, May 18
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit (C9300L-STACK-KIT=)” Cancel reply
Description
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit (C9300L-STACK-KIT=)
Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Cable length | 0.5 m |
| Data transfer rate | 320 Gbit/s |
| Product colour | Black, Grey |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector 1 gender | Male |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Technical details | |
| Cable length | 0.5 m |
| Data transmission | |
| Data transfer rate | 320 Gbit/s |
| Weight & dimensions | |
| Cable length | 0.5 m |
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: SFP-H10GB-CU1M-AO
In Stock
Get Instant Price
SKU: FB3M-LCST-010D
Key Features:
| Brand | Ess Cable |
| Fibre Mode | Multimode |
| Fibre Connector | LC - ST |
| Diameter | 3.0mm |
| Fibre Standard | 50µm core, 125µm Duplex |
In Stock
Get Instant Price
SKU: SFP-H10GB-CU1M=
In Stock
Excl. VAT: £58.31
Incl. VAT: £69.97
Incl. VAT: £69.97
SKU: SFP-H10GB-CU5M=
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Fibre Optic Cables |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Cable length | 5 m |
| Product colour | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable length | 5 m |
| Package width | 227.1 mm |
| Package depth | 287.3 mm |
| Package height | 44.5 mm |
| Package weight | 362.81 g |
In Stock
Excl. VAT: £87.40
Incl. VAT: £104.88
Incl. VAT: £104.88
SKU: JL488A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Product type | InfiniBand & Fibre Optic Cables |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Cable length | 3 m |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Product colour | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Weight | 184.2 g |
In Stock
Excl. VAT: £238.80
Incl. VAT: £286.56
Incl. VAT: £286.56
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD

Reviews
There are no reviews yet.