DELL 180W AC power adapter/inverter Indoor Black (XMKD2)
SKU:
XMKD2
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Excl. VAT: £38.59
Incl. VAT: £46.31
Delivery Date:
Monday, May 4
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
In Stock
In Stock
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
DELL 180W AC power adapter/inverter Indoor Black (XMKD2)
SKU:
XMKD2
Description
DELL 180W AC power adapter/inverter Indoor Black (XMKD2)
DELL 180W AC power adapter/inverter Indoor Black
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “DELL 180W AC power adapter/inverter Indoor Black (XMKD2)” Cancel reply
Buy new:
Excl. VAT: £38.59
Incl. VAT: £46.31
Delivery Date:
Monday, May 4
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
In Stock
In Stock
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “DELL 180W AC power adapter/inverter Indoor Black (XMKD2)” Cancel reply
Description
DELL 180W AC power adapter/inverter Indoor Black (XMKD2)
DELL 180W AC power adapter/inverter Indoor Black
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: FA130PE1-00
In Stock
Excl. VAT: £28.75
Incl. VAT: £34.50
Incl. VAT: £34.50
SKU: 7CWK7
In Stock
Excl. VAT: £35.51
Incl. VAT: £42.61
Incl. VAT: £42.61
SKU: 4MFJT
In Stock
Excl. VAT: £35.51
Incl. VAT: £42.61
Incl. VAT: £42.61
SKU: 0V363H
In Stock
Excl. VAT: £35.51
Incl. VAT: £42.61
Incl. VAT: £42.61
SKU: 45G4G
In Stock
Excl. VAT: £38.59
Incl. VAT: £46.31
Incl. VAT: £46.31
SKU: N7MWW
In Stock
Excl. VAT: £38.59
Incl. VAT: £46.31
Incl. VAT: £46.31
SKU: 074X5J
In Stock
Excl. VAT: £38.59
Incl. VAT: £46.31
Incl. VAT: £46.31
SKU: NDFTY
In Stock
Excl. VAT: £38.96
Incl. VAT: £46.75
Incl. VAT: £46.75
SKU: R3K00A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Product type | Power Adapters & Inverters |
| Adjustable output voltage | No |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 36 W |
| Output voltage | 12 V |
| Power supply type | Indoor |
| Purpose | WLAN access point |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Adjustable output voltage | No |
| Input voltage | 100 - 240 V |
| Output power | 36 W |
| Output voltage | 12 V |
In Stock
Excl. VAT: £39.91
Incl. VAT: £47.89
Incl. VAT: £47.89
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD

Reviews
There are no reviews yet.