Uniview TR-WM04-IN Indoor Wall-Mount Bracket for 4-inch Motorized-Lens Dome IP Camera: Aluminum Allo
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Order Within:
Deliver to:
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Uniview TR-WM04-IN Indoor Wall-Mount Bracket for 4-inch Motorized-Lens Dome IP Camera: Aluminum Allo
Description
Uniview TR-WM04-IN Indoor Wall-Mount Bracket for 4-inch Motorized-Lens Dome IP Camera: Aluminum Allo
Uniview TR-WM04-IN Indoor Wall-Mount Bracket for 4-inch Motorized-Lens Dome IP Camera: Aluminum Alloy
SPECIFICATION
|
Bracket |
TR-WM04-IN |
|
Application |
Indoor, wall installation for 4-inch fixed dome |
|
Dimensions |
208mmx125mmx125mm (8.2” x4.9” x4.9”) |
|
Weight |
0.48kg(1.1lb) |
|
Material |
Aluminum alloy |
Technical Table
Get Instant Price
Delivery Date:
Dispatch time:
Delivery Date & Time for:
Returns
Support
Payment
Secure transaction
Reviews
There are no reviews yet.
Description
Uniview TR-WM04-IN Indoor Wall-Mount Bracket for 4-inch Motorized-Lens Dome IP Camera: Aluminum Allo
Uniview TR-WM04-IN Indoor Wall-Mount Bracket for 4-inch Motorized-Lens Dome IP Camera: Aluminum Alloy
SPECIFICATION
|
Bracket |
TR-WM04-IN |
|
Application |
Indoor, wall installation for 4-inch fixed dome |
|
Dimensions |
208mmx125mmx125mm (8.2” x4.9” x4.9”) |
|
Weight |
0.48kg(1.1lb) |
|
Material |
Aluminum alloy |
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
Available on Backorder
Incl. VAT: £78.48
Incl. VAT: £92.42
Key Features:
| Brand | Ubiquiti |
| Type | FloodLights |
| Luminous flux | 550 lm |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 °C |
| Bulb technology | LED |
| Sensor distance | 5 m |
| Mounting kit | Yes |
| Product colour | Black |
Incl. VAT: £118.80
Incl. VAT: £203.82
Incl. VAT: £553.41
Incl. VAT: £608.88
Incl. VAT: £1,081.20
Incl. VAT: £14,327.07
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD


Reviews
There are no reviews yet.