Supermicro SNK-P0064AP4 computer cooling system Processor Cooler 9.2 cm (SNK-P0064AP4)
SKU:
SNK-P0064AP4
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Monday, May 18
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Supermicro SNK-P0064AP4 computer cooling system Processor Cooler 9.2 cm (SNK-P0064AP4)
SKU:
SNK-P0064AP4
Description
Supermicro SNK-P0064AP4 computer cooling system Processor Cooler 9.2 cm (SNK-P0064AP4)
Supermicro SNK-P0064AP4 computer cooling system Processor Cooler 9.2 cm
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “Supermicro SNK-P0064AP4 computer cooling system Processor Cooler 9.2 cm (SNK-P0064AP4)” Cancel reply
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Monday, May 18
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Supermicro SNK-P0064AP4 computer cooling system Processor Cooler 9.2 cm (SNK-P0064AP4)” Cancel reply
Description
Supermicro SNK-P0064AP4 computer cooling system Processor Cooler 9.2 cm (SNK-P0064AP4)
Supermicro SNK-P0064AP4 computer cooling system Processor Cooler 9.2 cm
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: 100-506194
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-100000031MPK
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: QUICK-MOUNT
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-000000081
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-000000078
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: CKG2-RM
Key Features:
| Brand | ubiquiti |
| Type | Front panel |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Compatibility | CloudKey G2, CloudKey G2 Plus |
| Product colour | Black, Silver |
| Power Consumption | 12.95W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Width | 481.5 mm |
| Weight | 600 g |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Height | 43.7 mm |
| Depth | 47 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Front panel |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Networking Interface | (1) GbE RJ45 port |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
In Stock
Excl. VAT: £75.10
Incl. VAT: £90.11
Incl. VAT: £90.11
SKU: 100-100000031AWOF
In Stock
Excl. VAT: £95.73
Incl. VAT: £114.87
Incl. VAT: £114.87
SKU: 100-506115
In Stock
Excl. VAT: £103.42
Incl. VAT: £124.10
Incl. VAT: £124.10
SKU: AX5U5600C4616G-DTLABBK
In Stock
Excl. VAT: £331.68
Incl. VAT: £398.02
Incl. VAT: £398.02
SKU: 100-300000078
In Stock
Excl. VAT: £341.43
Incl. VAT: £409.72
Incl. VAT: £409.72
SKU: 100-000000339
In Stock
Excl. VAT: £358.11
Incl. VAT: £429.74
Incl. VAT: £429.74
SKU: 100-000000326
In Stock
Excl. VAT: £679.09
Incl. VAT: £814.91
Incl. VAT: £814.91
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD


Reviews
There are no reviews yet.