HPE UPS Network Module MINI-SLO (RP000309194)
SKU:
RP000309194
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Tomorrow, May 20
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
HPE UPS Network Module MINI-SLO (RP000309194)
SKU:
RP000309194
Description
HPE UPS Network Module MINI-SLO (RP000309194)
HPE UPS Network Module MINI-SLO
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “HPE UPS Network Module MINI-SLO (RP000309194)” Cancel reply
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Tomorrow, May 20
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “HPE UPS Network Module MINI-SLO (RP000309194)” Cancel reply
Description
HPE UPS Network Module MINI-SLO (RP000309194)
HPE UPS Network Module MINI-SLO
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: UVC-G5-PTZ-B
Key Features:
| Brand | Ubiquiti |
| Type | Security Camera |
| Connectivity technology | Wired |
| Placement supported | Outdoor |
| Mounting type | Pole mount, wall mount |
| Product colour | Black |
| Power Consumption | 14 W |
| Device Type | Network surveillance camera - pan / tilt / zoom - outdoor - tamper-resistant / weatherproof |
| Audio | Yes: built-in microphone |
| Dimensions (WxDxH) | 9 cm x 9 cm x 15.25 cm |
| Weight | 580 g |
| Camera | Colour - Day&Night |
| Optical Zoom | 2 x |
| Max Resolution | 2688 x 1512 |
| Frame Rate (max) | 30 frames per second |
| Motion Detection | Yes |
| Video Modes | 2K |
| Optical Sensor Type | CMOS - 1/2.7" - 5 MP |
| Focal Length Control | Motorized zoom |
| Focal Length | 3.42 mm - 6.85 mm |
| Lens Iris | F/1.85-2.4 |
| Panning Range (degree) | 350 |
| Tilting Range (degree) | 100 |
| Interfaces | Ethernet 10Base-T/100Base-T |
| Voltage | DC 37 - 57 V / PoE+ |
| Features | Reset button, People Detection, Vehicle Detection, animal detection, Colour Night Vision, LED lamp, People Tracking |
| Environmental Parameters (operating) | -30 °C - 45 °C; 0 - 90% (non-condensing) relative humidity |
| Device Type | Network surveillance camera |
| Audio Support | Yes: built-in microphone |
| Camera Mount Type | Pole mount, wall mount |
| Connectivity Technology | Wired |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 15.25 cm |
| Weight | 580 g |
| Max Digital Video Resolution | 2688 x 1512 |
| Motion Detection | Yes |
| Video Modes | 2K |
| Infrared LEDs | Yes |
| Infrared Distance | 20 m |
| Frame Rate (max) | 30 frames per second |
| Features | Reset button, People Detection, Vehicle Detection, animal detection, Colour Night Vision, LED lamp, People Tracking |
| Power Requirements | DC 37 - 57 V / PoE+ |
| Power Device | 14 Watt |
In Stock
Excl. VAT: £204.37
Incl. VAT: £245.24
Incl. VAT: £245.24
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD

Reviews
There are no reviews yet.