DrayTek Power Supply DRAYPSU16 12V 2.5A (DRAYPSU16)
SKU:
DRAYPSU16
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Monday, May 18
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
In Stock
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
DrayTek Power Supply DRAYPSU16 12V 2.5A (DRAYPSU16)
SKU:
DRAYPSU16
Description
DrayTek Power Supply DRAYPSU16 12V 2.5A (DRAYPSU16)
DrayTek Power Supply DRAYPSU16 12V 2.5A
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “DrayTek Power Supply DRAYPSU16 12V 2.5A (DRAYPSU16)” Cancel reply
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Monday, May 18
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
In Stock
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “DrayTek Power Supply DRAYPSU16 12V 2.5A (DRAYPSU16)” Cancel reply
Description
DrayTek Power Supply DRAYPSU16 12V 2.5A (DRAYPSU16)
DrayTek Power Supply DRAYPSU16 12V 2.5A
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: AN-0-761345-15331-7
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: UP-FloodLight
Key Features:
| Brand | Ubiquiti |
| Type | FloodLights |
| Luminous flux | 550 lm |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 °C |
| Bulb technology | LED |
| Sensor distance | 5 m |
| Mounting kit | Yes |
| Product colour | Black |
In Stock
Excl. VAT: £99.00
Incl. VAT: £118.80
Incl. VAT: £118.80
SKU: 02411-001
In Stock
Excl. VAT: £148.35
Incl. VAT: £178.02
Incl. VAT: £178.02
SKU: 02027-002
In Stock
Excl. VAT: £277.35
Incl. VAT: £332.82
Incl. VAT: £332.82
SKU: 02475-001
In Stock
Excl. VAT: £507.40
Incl. VAT: £608.88
Incl. VAT: £608.88
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD


Reviews
There are no reviews yet.