Dahua Technology DeepHub Lite Education DHI-LPH75-ST470-B 75 Inch Interactive Smart Whiteboard, 4K Display, Android 11, Speakers, HDMI, USB-C, WiFi and Ethernet. (DHI-LPH75-ST470-B)
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Order Within:
Deliver to:
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Dahua Technology DeepHub Lite Education DHI-LPH75-ST470-B 75 Inch Interactive Smart Whiteboard, 4K Display, Android 11, Speakers, HDMI, USB-C, WiFi and Ethernet. (DHI-LPH75-ST470-B)
Description
Dahua Technology DeepHub Lite Education DHI-LPH75-ST470-B 75 Inch Interactive Smart Whiteboard, 4K Display, Android 11, Speakers, HDMI, USB-C, WiFi and Ethernet. (DHI-LPH75-ST470-B)
Dahua Technology DeepHub Lite Education DHI-LPH75-ST470-B 75 Inch Interactive Smart Whiteboard, 4K Display, Android 11, Speakers, HDMI, USB-C, WiFi and Ethernet.
Technical Table
Get Instant Price
Delivery Date:
Dispatch time:
Delivery Date & Time for:
Returns
Support
Payment
Secure transaction
Reviews
There are no reviews yet.
Description
Dahua Technology DeepHub Lite Education DHI-LPH75-ST470-B 75 Inch Interactive Smart Whiteboard, 4K Display, Android 11, Speakers, HDMI, USB-C, WiFi and Ethernet. (DHI-LPH75-ST470-B)
Dahua Technology DeepHub Lite Education DHI-LPH75-ST470-B 75 Inch Interactive Smart Whiteboard, 4K Display, Android 11, Speakers, HDMI, USB-C, WiFi and Ethernet.
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
Available on Backorder
Available on Backorder
Available on Backorder
Available on Backorder
Key Features:
| Brand | Ubiquiti |
| Type | FloodLights |
| Luminous flux | 550 lm |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 °C |
| Bulb technology | LED |
| Sensor distance | 5 m |
| Mounting kit | Yes |
| Product colour | Black |
Incl. VAT: £118.80
Incl. VAT: £178.02
Incl. VAT: £287.63
Incl. VAT: £290.22
Incl. VAT: £332.82
Incl. VAT: £14,327.07
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD



Reviews
There are no reviews yet.