Corsair TM30 heat sink compound Thermal paste 3 g (CT-9010001-WW)
SKU:
CT-9010001-WW
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Tomorrow, May 18
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
2 In Stock
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Corsair TM30 heat sink compound Thermal paste 3 g (CT-9010001-WW)
SKU:
CT-9010001-WW
Description
Corsair TM30 heat sink compound Thermal paste 3 g (CT-9010001-WW)
Corsair TM30 heat sink compound Thermal paste 3 g
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Thermal paste |
| Non-conductive | Yes |
| Non-volatile | Yes |
| Non-toxic | Yes |
| Constitutive ingredients | Metal oxide |
| Product colour | Black, Yellow |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 3 g |
| Technical details | |
| Non-conductive | Yes |
| Non-volatile | Yes |
| Non-toxic | Yes |
| Constitutive ingredients | Metal oxide |
| Colour | |
| Product colour | Black, Yellow |
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “Corsair TM30 heat sink compound Thermal paste 3 g (CT-9010001-WW)” Cancel reply
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Tomorrow, May 18
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
2 In Stock
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Corsair TM30 heat sink compound Thermal paste 3 g (CT-9010001-WW)” Cancel reply
Description
Corsair TM30 heat sink compound Thermal paste 3 g (CT-9010001-WW)
Corsair TM30 heat sink compound Thermal paste 3 g
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Type | Thermal paste |
| Non-conductive | Yes |
| Non-volatile | Yes |
| Non-toxic | Yes |
| Constitutive ingredients | Metal oxide |
| Product colour | Black, Yellow |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 3 g |
| Technical details | |
| Non-conductive | Yes |
| Non-volatile | Yes |
| Non-toxic | Yes |
| Constitutive ingredients | Metal oxide |
| Colour | |
| Product colour | Black, Yellow |
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: 100-000000081
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-000000323
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-000000053
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: NS-WM
In Stock
Get Instant Price
SKU: AIM-OFD0-0170
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: CKG2-RM
Key Features:
| Brand | ubiquiti |
| Type | Front panel |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Compatibility | CloudKey G2, CloudKey G2 Plus |
| Product colour | Black, Silver |
| Power Consumption | 12.95W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Width | 481.5 mm |
| Weight | 600 g |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Height | 43.7 mm |
| Depth | 47 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Front panel |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Networking Interface | (1) GbE RJ45 port |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
In Stock
Excl. VAT: £75.10
Incl. VAT: £90.11
Incl. VAT: £90.11
SKU: 100-100000031AWOF
In Stock
Excl. VAT: £95.73
Incl. VAT: £114.87
Incl. VAT: £114.87
SKU: 100-506115
In Stock
Excl. VAT: £103.42
Incl. VAT: £124.10
Incl. VAT: £124.10
SKU: 100-000000080
In Stock
Excl. VAT: £211.21
Incl. VAT: £253.45
Incl. VAT: £253.45
SKU: 100-000000079
In Stock
Excl. VAT: £211.21
Incl. VAT: £253.45
Incl. VAT: £253.45
SKU: AX5U5600C4616G-DTLABBK
In Stock
Excl. VAT: £331.68
Incl. VAT: £398.02
Incl. VAT: £398.02
SKU: 100-000000326
In Stock
Excl. VAT: £679.09
Incl. VAT: £814.91
Incl. VAT: £814.91
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD


Reviews
There are no reviews yet.