Corsair Vengeance CMK64GX5M2B5200C40 memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5200 MHz (CMK64GX5M2B5200C40)
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Excl. VAT: £695.36
Incl. VAT: £834.43
Delivery Date:
Order Within:
Deliver to:
6 In Stock
6 In Stock
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Corsair Vengeance CMK64GX5M2B5200C40 memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5200 MHz (CMK64GX5M2B5200C40)
Description
Corsair Vengeance CMK64GX5M2B5200C40 memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5200 MHz (CMK64GX5M2B5200C40)
Corsair Vengeance CMK64GX5M2B5200C40 memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5200 MHz
Technical Table
Excl. VAT: £695.36
Incl. VAT: £834.43
Delivery Date:
Dispatch time:
Delivery Date & Time for:
6 In Stock
6 In Stock
Returns
Support
Payment
Secure transaction
Reviews
There are no reviews yet.
Description
Corsair Vengeance CMK64GX5M2B5200C40 memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5200 MHz (CMK64GX5M2B5200C40)
Corsair Vengeance CMK64GX5M2B5200C40 memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5200 MHz
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
Available on Backorder
Available on Backorder
Available on Backorder
Available on Backorder
Available on Backorder
Key Features:
| Brand | ubiquiti |
| Type | Front panel |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Compatibility | CloudKey G2, CloudKey G2 Plus |
| Product colour | Black, Silver |
| Power Consumption | 12.95W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Width | 481.5 mm |
| Weight | 600 g |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Height | 43.7 mm |
| Depth | 47 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Front panel |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Networking Interface | (1) GbE RJ45 port |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
Incl. VAT: £90.11
Incl. VAT: £253.45
Incl. VAT: £253.45
Incl. VAT: £328.99
Incl. VAT: £409.72
Incl. VAT: £429.74
Incl. VAT: £440.75
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD


Reviews
There are no reviews yet.