Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black (AVC002BTBK)
SKU:
AVC002BTBK
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Excl. VAT: £29.73
Incl. VAT: £35.67
Delivery Date:
Tuesday, May 5
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
In Stock
In Stock
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black (AVC002BTBK)
SKU:
AVC002BTBK
Description
Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black (AVC002BTBK)
Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
Specifications
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Performance | |
| Product colour | Black |
| Plug and Play | Yes |
| Hub interfaces | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Plug and Play | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
| Software | |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 131.5 mm |
| Depth | 59 mm |
| Height | 14 mm |
| Design | |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black (AVC002BTBK)” Cancel reply
Buy new:
Excl. VAT: £29.73
Incl. VAT: £35.67
Delivery Date:
Tuesday, May 5
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
In Stock
In Stock
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black (AVC002BTBK)” Cancel reply
Description
Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black (AVC002BTBK)
Belkin AVC002BTBK laptop dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Black
Specifications
| Ports & interfaces | |
|---|---|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Host interface | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| HDMI ports quantity | 1 |
| USB Power Delivery | Yes |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| Performance | |
| Product colour | Black |
| Plug and Play | Yes |
| Hub interfaces | HDMI, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Technical details | |
| Product colour | Black |
| Plug and Play | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
| Software | |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 131.5 mm |
| Depth | 59 mm |
| Height | 14 mm |
| Design | |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Product colour | Black |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84719000 |
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: AVC004BTBK
In Stock
Excl. VAT: £32.20
Incl. VAT: £38.64
Incl. VAT: £38.64
SKU: CP103
In Stock
Excl. VAT: £46.00
Incl. VAT: £55.20
Incl. VAT: £55.20
SKU: 452-14299
In Stock
Excl. VAT: £46.00
Incl. VAT: £55.20
Incl. VAT: £55.20
SKU: A83800A1
In Stock
Excl. VAT: £64.40
Incl. VAT: £77.28
Incl. VAT: £77.28
SKU: 2W7T4
In Stock
Excl. VAT: £92.00
Incl. VAT: £110.40
Incl. VAT: £110.40
SKU: GP.DCK11.003
In Stock
Excl. VAT: £93.15
Incl. VAT: £111.78
Incl. VAT: £111.78
SKU: D7HM7
In Stock
Excl. VAT: £95.45
Incl. VAT: £114.54
Incl. VAT: £114.54
SKU: 0XX67W
In Stock
Excl. VAT: £135.45
Incl. VAT: £162.54
Incl. VAT: £162.54
SKU: WD22TB4SAP
In Stock
Excl. VAT: £297.78
Incl. VAT: £357.33
Incl. VAT: £357.33
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD


Reviews
There are no reviews yet.