Allied Telesis AT-RKMT-J15 – Rack mounting kit – 19″ – for AT AR3050, AR4050, x240, x530L, CentreCOM AT-x550-18, GS920, XS910, CentreCOM SE240 Series (AT-RKMT-J15)
SKU:
AT-RKMT-J15
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Excl. VAT: £122.17
Incl. VAT: £146.61
Delivery Date:
Monday, May 18
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
3 In Stock
3 In Stock
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Allied Telesis AT-RKMT-J15 – Rack mounting kit – 19″ – for AT AR3050, AR4050, x240, x530L, CentreCOM AT-x550-18, GS920, XS910, CentreCOM SE240 Series (AT-RKMT-J15)
SKU:
AT-RKMT-J15
Description
Allied Telesis AT-RKMT-J15 – Rack mounting kit – 19″ – for AT AR3050, AR4050, x240, x530L, CentreCOM AT-x550-18, GS920, XS910, CentreCOM SE240 Series (AT-RKMT-J15)
Allied Telesis AT-RKMT-J15 – Rack mounting kit – 19″ – for AT AR3050, AR4050, x240, x530L, CentreCOM AT-x550-18, GS920, XS910, CentreCOM SE240 Series
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “Allied Telesis AT-RKMT-J15 – Rack mounting kit – 19″ – for AT AR3050, AR4050, x240, x530L, CentreCOM AT-x550-18, GS920, XS910, CentreCOM SE240 Series (AT-RKMT-J15)” Cancel reply
Buy new:
Excl. VAT: £122.17
Incl. VAT: £146.61
Delivery Date:
Monday, May 18
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
3 In Stock
3 In Stock
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Allied Telesis AT-RKMT-J15 – Rack mounting kit – 19″ – for AT AR3050, AR4050, x240, x530L, CentreCOM AT-x550-18, GS920, XS910, CentreCOM SE240 Series (AT-RKMT-J15)” Cancel reply
Description
Allied Telesis AT-RKMT-J15 – Rack mounting kit – 19″ – for AT AR3050, AR4050, x240, x530L, CentreCOM AT-x550-18, GS920, XS910, CentreCOM SE240 Series (AT-RKMT-J15)
Allied Telesis AT-RKMT-J15 – Rack mounting kit – 19″ – for AT AR3050, AR4050, x240, x530L, CentreCOM AT-x550-18, GS920, XS910, CentreCOM SE240 Series
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: JY706A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Product Type | Mounting Kits |
| Product colour | White |
| Compatibility | Aruba 200 |
| Width | 139.9 mm |
| Height | 139.9 mm |
In Stock
Get Instant Price
SKU: R3V58A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Product type | WLAN access point mount |
| Compatibility | Aruba AP-505H |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Compatibility | Aruba AP-505H |
In Stock
Get Instant Price
SKU: R3J15A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Product type | WLAN access point mount |
| Compatibility | Aruba 510 Series, Aruba 530 Series, Aruba 550 Series Campus Access Points |
| Harmonized System (HS) code | 85177900 |
| Width | 18 mm |
| Depth | 13 mm |
| Height | 142 mm |
| Weight | 99.8 g |
In Stock
Get Instant Price
SKU: JW054A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Product Type | Mounting Kits |
| Product colour | Grey |
| Compatibility | AP-270 |
In Stock
Excl. VAT: £52.77
Incl. VAT: £63.33
Incl. VAT: £63.33
SKU: VFM-W8X6
In Stock
Excl. VAT: £60.92
Incl. VAT: £73.10
Incl. VAT: £73.10
SKU: VFM-W10X6
In Stock
Excl. VAT: £80.55
Incl. VAT: £96.66
Incl. VAT: £96.66
SKU: WMN-WM65RXEN
In Stock
Excl. VAT: £110.73
Incl. VAT: £132.87
Incl. VAT: £132.87
SKU: VB-STND-001-2C
In Stock
Excl. VAT: £193.39
Incl. VAT: £232.07
Incl. VAT: £232.07
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD

Reviews
There are no reviews yet.