APC mounting kit (AR4000MV12U)
SKU:
AR4000MV12U
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Monday, May 18
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
Available on Backorder
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Description
APC mounting kit (AR4000MV12U)
APC AR4000MV12U mounting kit
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “APC mounting kit (AR4000MV12U)” Cancel reply
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Monday, May 18
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
Available on Backorder
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “APC mounting kit (AR4000MV12U)” Cancel reply
Description
APC mounting kit (AR4000MV12U)
APC AR4000MV12U mounting kit
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: 100-000000053
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: NS-WM
In Stock
Get Instant Price
SKU: QUICK-MOUNT
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-000000057
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-100000510BOX
In Stock
Excl. VAT: £59.83
Incl. VAT: £71.80
Incl. VAT: £71.80
SKU: CKG2-RM
Key Features:
| Brand | ubiquiti |
| Type | Front panel |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Compatibility | CloudKey G2, CloudKey G2 Plus |
| Product colour | Black, Silver |
| Power Consumption | 12.95W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Width | 481.5 mm |
| Weight | 600 g |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Height | 43.7 mm |
| Depth | 47 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Front panel |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Networking Interface | (1) GbE RJ45 port |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
In Stock
Excl. VAT: £75.10
Incl. VAT: £90.11
Incl. VAT: £90.11
SKU: 100-100000031AWOF
In Stock
Excl. VAT: £95.73
Incl. VAT: £114.87
Incl. VAT: £114.87
SKU: 100-506115
In Stock
Excl. VAT: £103.42
Incl. VAT: £124.10
Incl. VAT: £124.10
SKU: 100-000000049
In Stock
Excl. VAT: £274.16
Incl. VAT: £328.99
Incl. VAT: £328.99
SKU: 100-300000078
In Stock
Excl. VAT: £341.43
Incl. VAT: £409.72
Incl. VAT: £409.72
SKU: 100-000000326
In Stock
Excl. VAT: £679.09
Incl. VAT: £814.91
Incl. VAT: £814.91
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD

Reviews
There are no reviews yet.