HPE 64GB DDR4-2400 memory module 2400 MHz (805358-B21)
SKU:
805358-B21
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Friday, May 29
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Friday, May 29
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Be the first to review “HPE 64GB DDR4-2400 memory module 2400 MHz (805358-B21)” Cancel reply
Description
HPE 64GB DDR4-2400 memory module 2400 MHz (805358-B21)
HPE 64GB DDR4-2400 memory module 2400 MHz
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: AIM-OFD0-0170
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-000000078
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-000000329
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-000000053
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 100-300000077
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: CKG2-RM
Key Features:
| Brand | ubiquiti |
| Type | Front panel |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Compatibility | CloudKey G2, CloudKey G2 Plus |
| Product colour | Black, Silver |
| Power Consumption | 12.95W |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Width | 481.5 mm |
| Weight | 600 g |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Height | 43.7 mm |
| Depth | 47 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Type | Front panel |
| Size (imperial) | 48.3 cm (19") |
| Networking Interface | (1) GbE RJ45 port |
| Harmonized System (HS) code | 85389099 |
In Stock
Excl. VAT: £76.16
Incl. VAT: £91.40
Incl. VAT: £91.40
SKU: 100-506115
In Stock
Excl. VAT: £103.74
Incl. VAT: £124.49
Incl. VAT: £124.49
SKU: 100-000000080
In Stock
Excl. VAT: £211.84
Incl. VAT: £254.21
Incl. VAT: £254.21
SKU: 100-300000078
In Stock
Excl. VAT: £341.53
Incl. VAT: £409.83
Incl. VAT: £409.83
SKU: 100-506085
In Stock
Excl. VAT: £355.43
Incl. VAT: £426.51
Incl. VAT: £426.51
SKU: AX5U6000C3016G-DTLABBK
In Stock
Excl. VAT: £439.75
Incl. VAT: £527.70
Incl. VAT: £527.70
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD

Reviews
There are no reviews yet.