Trust Asto Black, Silver 6 W(21046)
SKU:
21046
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Excl. VAT: £21.99
Incl. VAT: £26.39
Delivery Date:
Tomorrow, May 20
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
In Stock
In Stock
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Description
Trust Asto Black, Silver 6 W(21046)
Trust Asto Black, Silver 6 W
Specifications
| Audio | |
|---|---|
| Peak Music Power Output (PMPO) | 12 W |
| RMS rated power | 6 W |
| Soundbar speaker | |
| Soundbar speaker RMS power | 6 W |
| Features | |
| Product colour | Black, Silver |
| Apple docking compatibility | Not supported |
| Recommended usage | PC |
| FM radio | No |
| Country of origin | China |
| Radio | |
| FM radio | No |
| Technical details | |
| USB connectivity | Yes |
| Package width | 496 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package depth | 113 mm |
| Product colour | Black, Silver |
| Apple docking compatibility | Not supported |
| Recommended usage | PC |
| Weight | 721 g |
| Width | 470 mm |
| Depth | 75 mm |
| Height | 70 mm |
| Country of origin | China |
| Ports & interfaces | |
| USB connectivity | Yes |
| USB port | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Headphone outputs | 1 |
| AUX in | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 496 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package depth | 113 mm |
| Soundbar weight | 700 g |
| Package weight | 952 g |
| Weight | 721 g |
| Width | 470 mm |
| Depth | 75 mm |
| Height | 70 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 496 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package depth | 113 mm |
| Package weight | 952 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 8518220090 |
| Other features | |
| Apple docking compatibility | Not supported |
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “Trust Asto Black, Silver 6 W(21046)” Cancel reply
Buy new:
Excl. VAT: £21.99
Incl. VAT: £26.39
Delivery Date:
Tomorrow, May 20
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
In Stock
In Stock
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Trust Asto Black, Silver 6 W(21046)” Cancel reply
Description
Trust Asto Black, Silver 6 W(21046)
Trust Asto Black, Silver 6 W
Specifications
| Audio | |
|---|---|
| Peak Music Power Output (PMPO) | 12 W |
| RMS rated power | 6 W |
| Soundbar speaker | |
| Soundbar speaker RMS power | 6 W |
| Features | |
| Product colour | Black, Silver |
| Apple docking compatibility | Not supported |
| Recommended usage | PC |
| FM radio | No |
| Country of origin | China |
| Radio | |
| FM radio | No |
| Technical details | |
| USB connectivity | Yes |
| Package width | 496 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package depth | 113 mm |
| Product colour | Black, Silver |
| Apple docking compatibility | Not supported |
| Recommended usage | PC |
| Weight | 721 g |
| Width | 470 mm |
| Depth | 75 mm |
| Height | 70 mm |
| Country of origin | China |
| Ports & interfaces | |
| USB connectivity | Yes |
| USB port | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Headphone outputs | 1 |
| AUX in | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 496 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package depth | 113 mm |
| Soundbar weight | 700 g |
| Package weight | 952 g |
| Weight | 721 g |
| Width | 470 mm |
| Depth | 75 mm |
| Height | 70 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 496 mm |
| Package height | 110 mm |
| Package depth | 113 mm |
| Package weight | 952 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 8518220090 |
| Other features | |
| Apple docking compatibility | Not supported |
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: R9239
In Stock
Excl. VAT: £33.35
Incl. VAT: £40.02
Incl. VAT: £40.02
SKU: 520-10703
In Stock
Excl. VAT: £34.50
Incl. VAT: £41.40
Incl. VAT: £41.40
SKU: 520-10704-EU
In Stock
Excl. VAT: £34.50
Incl. VAT: £41.40
Incl. VAT: £41.40
SKU: C729C
In Stock
Excl. VAT: £34.50
Incl. VAT: £41.40
Incl. VAT: £41.40
SKU: 4Y463
In Stock
Excl. VAT: £34.50
Incl. VAT: £41.40
Incl. VAT: £41.40
SKU: C730C
In Stock
Excl. VAT: £34.50
Incl. VAT: £41.40
Incl. VAT: £41.40
SKU: DELL-SB521A
In Stock
Excl. VAT: £35.03
Incl. VAT: £42.03
Incl. VAT: £42.03
SKU: DELL-SB522A
In Stock
Excl. VAT: £64.52
Incl. VAT: £77.42
Incl. VAT: £77.42
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD


Reviews
There are no reviews yet.