Garmin HRM-Pro Plus – Herzfrequenzmonitor (010-13118-00)
SKU:
010-13118-00
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Monday, May 18
Order Within:
Loading timer...
Deliver to:
Secure Payment method
Returns
14 day refund/replacements
Payments
Secure Transactions
Support
Live chat Support
Not Sure How this Product will Suit You?
Garmin HRM-Pro Plus – Herzfrequenzmonitor (010-13118-00)
SKU:
010-13118-00
Description
Garmin HRM-Pro Plus – Herzfrequenzmonitor (010-13118-00)
Garmin HRM-Pro Plus – Herzfrequenzmonitor
Technical Table
Reviews (0)
Be the first to review “Garmin HRM-Pro Plus – Herzfrequenzmonitor (010-13118-00)” Cancel reply
Buy new:
Get Instant Price
Delivery Date:
Monday, May 18
Dispatch time:
Loading timer...
Delivery Date & Time for:
Returns
14 days return/refund
Support
Payment
Secure transaction
Secure Payment method
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Garmin HRM-Pro Plus – Herzfrequenzmonitor (010-13118-00)” Cancel reply
Description
Garmin HRM-Pro Plus – Herzfrequenzmonitor (010-13118-00)
Garmin HRM-Pro Plus – Herzfrequenzmonitor
Technical Table
BESTSELLER PRODUCTS
SKU: 0-761345-10089-2
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: 20266PAC
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: A1561
Available on Backorder
Get Instant Price
SKU: UP-FloodLight
Key Features:
| Brand | Ubiquiti |
| Type | FloodLights |
| Luminous flux | 550 lm |
| International Protection (IP) code | IPX5 |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 45 °C |
| Bulb technology | LED |
| Sensor distance | 5 m |
| Mounting kit | Yes |
| Product colour | Black |
In Stock
Excl. VAT: £99.00
Incl. VAT: £118.80
Incl. VAT: £118.80
SKU: 02027-002
In Stock
Excl. VAT: £277.35
Incl. VAT: £332.82
Incl. VAT: £332.82
SKU: 02474-001
In Stock
Excl. VAT: £901.00
Incl. VAT: £1,081.20
Incl. VAT: £1,081.20
SKU: AP900100
In Stock
Excl. VAT: £11,939.22
Incl. VAT: £14,327.07
Incl. VAT: £14,327.07
Reviews
WHAT OUR CLIENTS ARE SAYING
Don't Just Take our Words for it. Here's What Some of Our Customers have to say about their experiences about T.I Digital Solution LTD



Reviews
There are no reviews yet.