SKU: C9200L-STACK-KIT=
Get Instant Price
SKU: CAB-232MT
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Serial Cable |
| Cable Length | 10 Feet |
| Cable Color | Black |
| Compatible Devices | Cisco Networking Devices |
| Jacket Material | PVC |
| Data Transfer Rate | Up to 115.2 Kbps |
| Shielding | Foil Shielded |
| Temperature Range | -20 to +75 °C |
Get Instant Price
SKU: CAB-449FC
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Serial Cable |
| Connector Type | RS-449 DCE |
| Gender | Female |
| Cable Length | 10 Feet |
| Compatibility | Cisco Devices |
| Color | Black |
Get Instant Price
SKU: CAB-449MT
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Serial Cable |
| Cable Type | RS-449 |
| Connector Type | DTE Male |
| Cable Length | 10 Feet |
| Brand | Cisco |
| Compatibility | RS-449 Standard Devices |
| Purpose | Data Transfer |
Get Instant Price
SKU: CAB-9K10A-UK=
Get Instant Price
SKU: CAB-MCP-LC
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Patch Cable |
| Connector Type | LC to SC |
| Cable Length | 1m,2m,3m … 20m or Customize |
| Tensile Strength | 70 N |
| Polish | UPC to UPC |
| Cable Diameter | 2.0 mm |
| Length Tolerance | +/- 1cm |
| Return Loss | ≥20dB |
Get Instant Price
SKU: CAB-SPWR-150CM
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Fibre Optic Cables |
| Cable length | 1.5 m |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 65 °C |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Product colour | Black |
Get Instant Price
SKU: CAB-SS-232MT
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Serial Cable |
| Cable Length | 10 Feet |
| Compatibility | RS-232 interface devices |
| Product Type | Network Cable |
| Conductor | Copper |
Get Instant Price
SKU: CAB-SS-V35FC
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Serial Cable |
| Cable Type | V.35 |
| Connector Type | DCE Female to Smart Serial |
| Cable Length | 10 Feet |
| Compatibility | Cisco devices |
Get Instant Price
SKU: CAB-SS-X21MT
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Serial Cable |
| Cable Length | 10 Feet |
| Connector 1 | DTE Male |
| Connector 2 | Smart Serial |
Get Instant Price
SKU: CAB-STK-E-1M
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Fibre Optic Cables |
| Type | Stacking cable |
| Length | 1 m |
Get Instant Price
SKU: CAB-TA-EU=
Get Instant Price