SKU: JL488A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Product type | InfiniBand & Fibre Optic Cables |
| Connector 1 | SFP28 |
| Connector 2 | SFP28 |
| Cable length | 3 m |
| Data transfer rate | 25 Gbit/s |
| Product colour | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Weight | 184.2 g |
In Stock
Excl. VAT: £238.80
Incl. VAT: £286.56
Incl. VAT: £286.56
SKU: 875H1AA
In Stock
Excl. VAT: £232.19
Incl. VAT: £278.63
Incl. VAT: £278.63
SKU: R0M47A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Product type | InfiniBand & Fibre Optic Cables |
| Connector 1 | SFP56 |
| Connector 2 | SFP56 |
| Cable length | 3 m |
| Product colour | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Weight | 180 g |
| Cable length | 3 m |
In Stock
Excl. VAT: £162.88
Incl. VAT: £195.46
Incl. VAT: £195.46
SKU: DOC0222A
In Stock
Excl. VAT: £142.76
Incl. VAT: £171.31
Incl. VAT: £171.31
SKU: U-CABLE-C6-CMR
In Stock
Excl. VAT: £142.17
Incl. VAT: £170.60
Incl. VAT: £170.60
SKU: DOC0095A
In Stock
Excl. VAT: £136.07
Incl. VAT: £163.29
Incl. VAT: £163.29
SKU: J9736A
In Stock
Excl. VAT: £126.07
Incl. VAT: £151.28
Incl. VAT: £151.28
SKU: L15938-002
In Stock
Excl. VAT: £104.65
Incl. VAT: £125.58
Incl. VAT: £125.58
SKU: BN81-16660A
In Stock
Excl. VAT: £102.35
Incl. VAT: £122.82
Incl. VAT: £122.82
SKU: CYPCBLSLSSRIS
In Stock
Excl. VAT: £101.06
Incl. VAT: £121.27
Incl. VAT: £121.27
SKU: SFP-H10GB-CU5M=
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Fibre Optic Cables |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Cable length | 5 m |
| Product colour | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable length | 5 m |
| Package width | 227.1 mm |
| Package depth | 287.3 mm |
| Package height | 44.5 mm |
| Package weight | 362.81 g |
In Stock
Excl. VAT: £87.40
Incl. VAT: £104.88
Incl. VAT: £104.88
SKU: SFP-H10GB-CU2M=
In Stock
Excl. VAT: £78.32
Incl. VAT: £93.98
Incl. VAT: £93.98