SKU: FB3M-LCST-020D
Key Features:
| Brand | Ess Cable |
| Fibre Mode | Multimode |
| Fibre Connector | LC - ST |
| Diameter | 3.0mm |
| Fibre Standard | 50µm core, 125µm Duplex |
In Stock
Get Instant Price
SKU: FB3M-LCST-010D
Key Features:
| Brand | Ess Cable |
| Fibre Mode | Multimode |
| Fibre Connector | LC - ST |
| Diameter | 3.0mm |
| Fibre Standard | 50µm core, 125µm Duplex |
In Stock
Get Instant Price
SKU: SFP-H10GB-CU3M=
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Fibre Optic Cables |
| Cable length | 3 m |
| Product colour | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Package width | 227.1 mm |
| Package depth | 287.3 mm |
| Package height | 44.5 mm |
| Package weight | 272.11 g |
In Stock
Excl. VAT: £42.55
Incl. VAT: £51.06
Incl. VAT: £51.06
SKU: SFP-H10GB-CU5M=
Key Features:
| Brand | Cisco |
| Product Type | Fibre Optic Cables |
| Connector 1 | SFP+ |
| Connector 2 | SFP+ |
| Cable length | 5 m |
| Product colour | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Cable length | 5 m |
| Package width | 227.1 mm |
| Package depth | 287.3 mm |
| Package height | 44.5 mm |
| Package weight | 362.81 g |
In Stock
Excl. VAT: £87.40
Incl. VAT: £104.88
Incl. VAT: £104.88
SKU: SFP-H10GB-CU1M=
In Stock
Excl. VAT: £58.31
Incl. VAT: £69.97
Incl. VAT: £69.97
SKU: UISP-Connector-SHD/100
In Stock
Get Instant Price
SKU: UACC-CABLE-C5E-OUTDOOR-PRO-W-1M
In Stock
Get Instant Price
SKU: UISP-Cable-CARRIER-1M
In Stock
Get Instant Price
SKU: PA410E
In Stock
Excl. VAT: £26.28
Incl. VAT: £31.53
Incl. VAT: £31.53
SKU: 1000850
In Stock
Get Instant Price