SKU: CYPCBLSL204KIT
In Stock
Excl. VAT: £57.76
Incl. VAT: £69.32
Incl. VAT: £69.32
SKU: CYPCBLSLRTKIT
In Stock
Excl. VAT: £43.37
Incl. VAT: £52.04
Incl. VAT: £52.04
SKU: JY728A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Product Type | Networking Cable |
| Product colour | Orange |
| Connector 1 | USB Type-A/USB Type-C |
| Connector 2 | RJ-45 |
In Stock
Excl. VAT: £20.25
Incl. VAT: £24.30
Incl. VAT: £24.30
SKU: R0M47A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Product type | InfiniBand & Fibre Optic Cables |
| Connector 1 | SFP56 |
| Connector 2 | SFP56 |
| Cable length | 3 m |
| Product colour | Black |
| InfiniBand protocol | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85447000 |
| Weight | 180 g |
| Cable length | 3 m |
In Stock
Excl. VAT: £162.88
Incl. VAT: £195.46
Incl. VAT: £195.46
SKU: 717429-001
In Stock
Excl. VAT: £71.88
Incl. VAT: £86.25
Incl. VAT: £86.25
SKU: DOC0222A
In Stock
Excl. VAT: £142.76
Incl. VAT: £171.31
Incl. VAT: £171.31