SKU: 83A2003LUK
Get Instant Price
SKU: 83A2004PUK
Key Features:
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 SSD |
| Processor | Intel Core i7 |
| Display | 17.3" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics | Intel UHD Graphics |
| Keyboard | UK |
| Numeric Keypad | Yes |
| Integrated Webcam | Yes |
| Networking | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Security | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, fingerprint reader |
| Product Type | Notebook - 180-degree hinge design |
| Operating System | Windows 11 Pro - English |
| Type | 17.3" - IPS |
| Resolution | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Widescreen | Yes |
| Image Aspect Ratio | 0.672916667 |
| Image Brightness | 300 cd/m² |
| Colour Gamut | 72% NTSC |
| Features | Anti-glare, Low Blue Light technology |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Camera | Yes - 720p |
| Camera Features | Privacy shutter, fixed focus |
| Sound | Stereo speakers, dual array microphone |
| Codec | Realtek ALC3287 |
| Compliant Standards | High Definition Audio, Dolby Audio |
| Keyboard Layout | UK |
| Numeric Keypad | Yes |
| Features | Buttonless touchpad, precision multi-touch touchpad |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Features | Dual stream (2x2) |
Get Instant Price
