SKU: DS223/8TB-HAT3300
Get Instant Price
SKU: DS223/8TB-RPL
Get Instant Price
SKU: DS223/16TB-HAT3300
Get Instant Price
SKU: DS223/16TB-HAT3310
Get Instant Price
SKU: DS223J/12TB-HAT3300
Get Instant Price
SKU: DS223j/12TB-RPL
Get Instant Price
SKU: DS223j/16TB-HAT3310
Get Instant Price
SKU: DS223j/16TB-RPL
Key Features:
| Brand | Synology |
| Product Type | Hard Drive |
| Hardware Encryption Engine | Yes |
| System Memory | 1 GB DDR4 non-ECC |
| Compatible Drive Type | 3.5-inch SATA HDD 2.5-inch SATA SSD (with optional 2.5-inch Disk Holder - sold separately, see accessories tab) |
| RJ45 1GbE LAN Port | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 Port | 2 |
| Internal Drives | Btrfs (Btrfs file system is available from DSM 7.2-64570.) EXT4 |
| Size (Height x Width x Depth) | 165 mm x 100 mm x 225.5 mm |
| System Fan | 92 mm x 92 mm x 1 pcs |
| Power Supply Unit / Adapter | 60 W |
| Power Frequency | 50/60 Hz, Single Phase |
Get Instant Price
SKU: DS223j/20TB-RPL
Get Instant Price
SKU: DS223J/24TB-HAT3310
Get Instant Price
SKU: DS223j/24TB-RPL
Get Instant Price
SKU: DS223j/8TB-RPL
Get Instant Price
