Network Accessories
SKU: A500S
In Stock
Excl. VAT: £137.95
Incl. VAT: £165.55
Incl. VAT: £165.55
SKU: 00YK613-LP-1
In Stock
Excl. VAT: £49.80
Incl. VAT: £59.75
Incl. VAT: £59.75
SKU: JW021A
In Stock
Excl. VAT: £36.67
Incl. VAT: £44.01
Incl. VAT: £44.01
SKU: 60G-PM
In Stock
Excl. VAT: £69.51
Incl. VAT: £83.41
Incl. VAT: £83.41
New NOB
New NOB

SALE
SKU: 5G-XPOL-1-V2-41
Key Features:
| Brand | Poynting |
| Product Type | Omni-Directional Antenna |
| Ports | 4 |
| Coax Cable Type | HDF 195 |
| Coax Cable Length | 5m |
| Frequency bands | 698 – 960 MHz |
| 1710 -2700 MHz | |
| 3400–3800 MHz | |
| Feed power handling | 20 W |
| Input impedance | 50 Ohm (nominal) |
| Product dimensions | 247 x 157 x 88 mm |
Get Instant Price Price range: Get Instant Price through £125.50 Ex VAT
SKU: INTEL X520-DA2
Get Instant Price