Accessories
SKU: J9995A
Key Features:
| Brand | HPE |
| Type | Expansion module |
| Switch Layer | L3 |
| Ports | 8 |
| Product colour | Silver |
| Form Factor | Plug-in module |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Fast Ethernet (10/100) |
| Processor frequency | 1200 MHz |
| Memory type | DDR3-SDRAM |
| Internal memory | 4096 MB |
| Built-in processor | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Width | 261.6 mm |
| Depth | 206.5 mm |
| Height | 44.5 mm |
| Weight | 930 g |
| Processor frequency | 1200 MHz |
| Built-in processor | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
Get Instant Price