SKU: 12K2H
Key Features:
| RAM | 8 GB |
| Storage | 512 GB |
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| Screen size | 15.6 Inch |
| Product type | Laptop |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Graphics Card | AMD Radeon™ 610M |
| Color | Carbon Black (Plastic) |
| Camera | 720p HD at 30 fps |
| Battery | 3-cell, 41 Wh, Integrated |
| Power Adapter | 65W AC Rugged Adapter, 4.5mm barrel, E4 |
Get Instant Price